خواهشمند است میهمانان گرامی به موارد ذکر شده توجه نموده و برای تردد در محیط دانشگاه  از راهنمای پیوست استفاده نمایند

 

1- در صورتیکه میهمانان گرامی قصد دارند به وسیله اتوبوس به اصفهان سفر نمایند، توصیه می‌شود که پایانه صفه را به دلیل نزدیکی به دانشگاه اصفهان انتخاب کنند.  

2- برنامه‌ افتتاحیه، سخنرانی‌ها و اختتامیه کنگره در مرکز همایش‌های پیامبر اعظم (ص) واقع در مجاورت ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار می‌شود.

3- توصیه می‌شود میهمانان گرامی برای ورود به دانشگاه ترجیحا از درب شمالی استفاده نمایند.

4- کسانیکه برای اسکان در هتل دانشگاه یا خوابگاه‌های دانشجویی ثبت نام نموده‌اند و مایل هستند که قبل از ورود به مراسم افتتاحیه، در محل اسکان خود پذیرش شوند، برای ورود از درب خوابگاه‌های دانشگاه استفاده نمایند. سرویس‌های ویژه کنگره در روز افتتاحیه از ساعت 15 تا 17 در مجاورت رستوران یاس 2 و هتل دانشگاه مستقر هستند.

5- پذیرش میهمانان در مجتمع‌های خوابگاهی و هتل دانشگاه به صورت شبانه روزی انجام می‌شود. دانشجویان پسر برای پذیرش به خوابگاه سلیمان‌خاطر (آقای احمدیان: 03137933041) و خواهران دانشجو به خوابگاه همدانیان (9-03137933038) مراجعه نمایند. دانشجویان متاهل در صورت همراهی خانواده در سویت‌های دانشجویی اسکان داده می‌شوند. برای دریافت راهنمایی به انتظامات درب ورودی خوابگاه‌ها مراجعه نمایید.

6- اتوبوس‌های ویژه کنگره در روز افتتاحیه از ساعت 15 الی 17 در مجاورت درب‌های شمالی و شرقی و در سایر روزهای برگزاری کنگره از ساعت 8 الی 9 صبح در مقابل درب‌های شمالی و شرقی مستقر می‌باشند.

7- در صورت ورود به دانشگاه در ساعات خارج از زمان سرویس‌دهی اتوبوس‌های ویژه کنگره، از سرویس‌های عادی دانشگاه استفاده نمایید. در صورت ورود از درب شمالی به ایستگاه مصلی (ایستگاه شماره 1) و در صورت ورود از درب شرقی به ایستگاه سه راه زبان (ایستگاه شماره 2) مراجعه کنید. برای حضور در مرکز همایش‌های پیامبر اعظم (ص) اتوبوس را در ایستگاه ساختمان مرکزی (ایستگاه شماره 4) ترک نمایید.

8- زمان انتظار برای سوار شدن به اتوبوس در ایستگاه‌های دانشگاه حدود 6 دقیقه است.

9- خواهشمند است برای ورود به دانشگاه از اتومبیل شخصی استفاده نفرمایید و در موارد خاص ورود، از پارکینگ مجاور ایستگاه اتوبوس ساختمان مرکزی (ایستگاه شماره 4) استفاده نمایید.

10- افرادی که در خوابگاه‌های دانشجویی اسکان می‌یابند در صورت تمایل می‌توانند برای صرف صبحانه و شام از رستوران یاس 2 استفاده نمایند. زمان صبحانه از ساعت 7:30 الی8:30 و شام از ساعت 20 الی 22:30 می‌باشد.

11- کسانیکه در هتل دانشگاه اسکان می‌یابند می‌توانند صبحانه را بدون پرداخت هزینه در رستوران هتل صرف نمایند. برای وعده شام (و نیز صبحانه) می‌توانند در صورت تمایل به رستوران یاس 2 مراجعه کنند.

12-  سرویس‌های ویژه کنگره از ساعت 8 تا 9 صبح در مجاورت رستوران یاس 2 و هتل دانشگاه استقرار دارند.

13- کسانیکه در خوابگاه‌های دانشجویی یا هتل دانشگاه مستقر شده‌اند و تمایل دارند زودتر از ساعت 8 یا بعد از ساعت 9 به محل برگزاری کنگره عزیمت نمایند، می‌توانند از اتوبوس‌های مستقر در ایستگاه خوابگاه (ایستگاه شماره 6) استفاده کنند.

14- کسانیکه قصد دارند قبل از زمان اتمام برنامه‌های روزانه کنگره، محل را به مقصد خوابگاه‌های دانشجویی یا هتل دانشگاه ترک نمایند به ایستگاه ساختمان مرکزی (ایستگاه شماره 4) و کسانیکه تمایل دارند به سمت درب‌های شرقی و شمالی بازگشت نمایند، به ایستگاه اتوبوس کتابخانه (ایستگاه شماره 5) مراجعه نمایند.

15- ناهار کنگره در رستوران سبز، واقع در ضلع شرقی مرکز همایش‌های پیامبر اعظم (ص)، سرو می‌شود. به دلیل نزدیکی رستوران به محل برگزاری کنگره نیاز به استفاده از وسیله نقلیه وجود ندارد.

16- در صورت نیاز به استفاده از تاکسی سرویس یا سایر خدمات مورد نیاز در محل برگزاری کنگره، موضوع را با سرپرست سالن‌های سخنرانی یا اطلاعات در میان بگذارید.

17- پس از اتمام برنامه روزانه کنگره (ساعت 18)، برای بازگشت به هتل دانشگاه یا مجتمع‌های خوابگاهی از اتوبوس‌های مستقر در ایستگاه ساختمان مرکزی (ایستگاه شماره 4) و در صورت تمایل مراجعت به درب‌های شمالی و شرقی از اتوبوس‌های ایستگاه کتابخانه (ایستگاه شماره 5) استفاده نمایید.

18- به منظور اقامه نماز از نمازخانه طبقه همکف ساختمان مرکزی واقع در مجاورت مرکز همایش های پیامبر اعظم (ص) استفاده نمایید.

19- رعایت حجاب اسلامی در محیط دانشگاه الزامی است.

نقشه راهنما